Enter your text here

קבלו את חוברת המסלולים עם כל הטיול שלכם "רץ"            עם נקודות ווייז וג'י.פי.אס

אחרי שסגרנו את החלק הלוגיסטי בטיול, רכב, טיסה, לינה, נשאר לנו התכל'ס,  הטיול עצמו, האטרקציות ונקודות העניין שהן בעצם ההנאה  והחוויה שלהן אנו מצפים בכיליון עיניים והן למעשה הסיבה לכל החופשה שלנו. אז כדי להביא את כל החופשה הזו לרמת סיפוק גבוהה שתותיר טעם של עוד, נצטרך לתת את כל כובד משקל הטיול על פרמטר אחד – התכנון!.  תכנון טרום טיול הוא ערובה להצלחה ללא ספק! ככל שהתכנון יהיה מקצועי יותר, איכותי יותר ומדוקדק, נוכל להפיק את המירב מטיולנו, ברם תכנון לא ע"י איש מקצוע, עלול להביא את ההיפך הגמור. כדי להבין ולפרט את מה שכתבנו לעיל, אעבור תחילה על נקודות התכנון החשובות

 פיצול הלינות -  שאלה שנשאלתי עליה אינספור פעמים והיא פקטור חשוב בתכנון הטיול, האם לפצל את הלינה לכמה לינות או להשאר בלינה אחת

 

מיקום הלינה  -  בהולנד, צפון איטליה, היער השחור, אוסטריה והאלפים הבווארים שוייץ ועוד, אם לא נקפיד על מיקום לינה, חד משמעית זה יהרוס לנו טיול!.

ההרכב המשפחתי  -  הוא מרכיב קריטי בתכנון. צריך לדעת להתאים את האטרקציות ונקודות הענין להרכב המשפחתי: יש אטרקציות שמתאימות למשפחות עם ילדים ולא מתאימות לטיול זוגות למשל. יש אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה, יש שמתאימות רק לילדים בוגרים, או רק לקטנטנים בלבד. לעתים קרובות יש הרכב שבנוי מסבא בן 80 אבא בן 50 ילד בן 16 וילד בן 5 וצריך לרצות את כולם, איך עושים זאת?

ימי הטיול  -  יש מקומות שסגורים ביום א', יש שסגורים דווקא בימי ב'. יש אתרים שלא כדאי להגיע אליהם בסופשבוע ויש אתרים שמתאימים בעקר לסופשבוע.

סדר איכות עולה  -  כדאי לסדר את הימים בטיול בסדר איכות עולה, כלומר שלא יקרה מצב שהולכים ללונה פארק מס' אחד באירופה כמו אירופה פארק ואחרי יומיים מבקרים בפארק צנוע כמו שווארצוואלדפארק, זה יכול להרוס לילדים את החווייה!

מזג האויר  -  מה עושים בימי גשם? האם זה יכול להרוס את הטיול או שיש פתרון? והאם זה חכם לבלות בפארק מים מקורה ביום גשם למשל?

האם גשם מבטל ביקור בפארקים או דווקא עוזר לביקור שם?

טופוגרפיה  -  לעתים במפה נראית דרך קצרה, אך בפועל הדרך הררית, איטית, מלא סיבובים ואורכת כאורך הגלות.

העתק הדבק  -  לצערי משפחות מעתיקות את פורמט הטיול של השנה שעברה ומנסות ליישם אותו בטיול הנוכחי וזו טעות איומה!. הקונספט של טיול אחד לא מתאים לטיול שני. ביער השחור למשל אי אפשר לערוך "רשימת מכולת" כמו שעורכים בתכנון של איזורים אחרים. ביער השחור לא עוברים מנקודה לנקודה, הדרך היא האטרקציה הראשית והיא חלק אינטגרלי מהטיול כשמשפחות חוות את האגדות שגדלנו עליהן דווקא בתפאורה הנהדרת של עמי ותמי, הבתים משוקולד הבית של המכשפה, קטיפת פירות יער באמצע שומקום ועוד.

תפסת מרובה לא תפסת  -  לישראלים יש נטיה לדחוס במינימום זמן כמות מרובה של אתרים ומקומות, כדי לסמן וי ולרוץ ולספר לחבר'ה שבקרנו בכמה מקומות. להשויץ בין החברים יעלה במחיר של טיול טירונות ולא הנאה צרופה. עוד טעות נפוצה בהמשך למה שכתבנו, להוסיף את יעד הטיול הבא ולחבר אותו עם הטיול הנוכחי כדי לסמן וי ולהרגיש שכבשנו כמה שיותר יעדים.

טיול או נופש?  -  מטיילים רבים לא שמים בכלל לב לשלב הטרום תכנוני, שבו אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה אנחנו מחפשים בחופשה שלנו? טיול בטן גב, או חופשה שבה עורכים טיולים על בסיס יומי? הגדרת הטיול היא כמובן מרכיב משמעותי  ועבדכם הנאמן יכול לספר שיש לי בכל שנה שיחות מעטות שבהן אני מבין שהלקוח שהתקשר אליי זה עתה ומבקש לטייל ביער השחור, הוא בכלל טיפוס של בטן גב ורוצה חופשה כזו ומנסה לעשותה באיזור שתפור על טיולים דווקא ולא על חופשה פסיבית.

אז נוכחנו לדעת שתכנון זה לא משהו שאפשר לזלזל בו ורצוי להשקיע בו את מירב המחשבה. אך לרובינו את הזמן, הנסיון, הידע והכלים לתכנון ברמה הכי גבוהה שיש. גם אם נדלה מידע באינטרנט, נצטרך לברור את המידע הזה שמימלא גורם לנו עוד יותר ללכת לאיבוד. הרבה עצות בפורומים שונים באים מזוית אישית ומה שנכון לאחד לא בהכרח מתאים לאחר. אחד יכול להמליץ בחום על ביקור ב"פארק עם כל החושים" ולאחר           האתר הזה יכול להיות סיוט                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז מה אני מציע לכם בעצם

חסכו מעצמכם זמן וכאב ראש מיותרים וקבלו ממני את חוברת הטיול שלכם. מדובר על חוברת שאני מכין לכל משפחה או זוג. החוברת הינה אישית ולא כללית! הדגש הוא על אישית, כי אני לא מאמין בחוברת כללית וכפי שכבר כתבתי לא כל אתר ונקודת ענין מתאימה לכל אחד וצריך להתאים את חוברת הטיולים להרכב המשפחתי, לאופי הקבוצתי הזוגי וכו'.

חוברת הטיולים שלכם תהיה כאמור מותאמת להרכב הנוסעים, למיקום הלינה, לשדות התעופה ותכלול את כל הטיול שלכם משדה לשדה ובעצם מרגע הנחיתה תדעו בדיוק מה אתם עושים בכל רגע נתון. זה מסודר לפי ימים והתאריכים שלכם לרבות מידע אודות אתרים, שעות פתיחה, מחירים, כרטיסי הנחה, היסטוריה, טיפים ועוד

 

החוברת תהפוך לכם את הטיול ל"חיים קלים" כשהיא מלווה בכתובות להקלדה לווייז ול-GPS, מעבר לווייז בלחיצת עכבר. כשמגיעים

לעיר גדולה, אין צורך לחפש חנייה, בחוברת כתובת של חניייה ואפשר להיות רגועים. מלבד הכתובות במכשירי הניווט והמעבר לווייז, יש גם גיבוי במלל של תיאור הדרך ברמה של "ימינה שמאלה" למקרה ומכשיר הניווט או הווייז יצאו לגמלאות...

החוברת הינה אינטראקטיבית, כלומר במהלך הטיול אפשר ללחוץ על החוברת ולראות אם הטיסה שלנו יוצאת בזמן למשל או מה מזג האויר ברכבל לדוגמא, כדי שלא אגיע לחינם.

 

החוברת כוללת את האטרקציות החשובות של אותו איזור או אותה מדינה, אך בד בבד משלבת מסלולים, דרכים ויעדים שרק מקומיים

מכירים. החוברת תוליך אתכם בדרכים קסומות צדדיות שבהן תחוו את האגדות שגדלנו עליהן, תראו את הבית של עמי ותמי, הבית של

.המכשפה, הבתים משוקולד, תקטפו פירות יער באמצע שומקום כמו כיפה אדומה כשהתפאורה היא ציורית להפליא

 

אני "חי" את מסלולי הטיול כ-40 שנה ו-25 שעות ביממה. אני מכיר שם כל אבן, כל שביל, כל נחל, ולמה אני מספר לכם את זה? כי תוכלו לנצל את הידע העשיר שלי לטובת הטיול המשפחתי המושלם שלכם. טיול ששם דגש כאמור על ההרכב הקבוצתי, גילאי הילדים והמבוגרים, הצרכים המשפחתיים, לרבות מסלולים אטרקטיביים, מעניינים, שגם מקומיים אינם מכירים. אני מביא עמי ערך מוסף שונה, ששם את הטיול שלכם בפסגת האיכות, ברעיונות, בטיפים, בהבנת הלקוח ובקונספט הטיול. וכל מה שנותר לכם כדי לגעת בחלום, הוא להרים אליי טלפון או ולהזמין אותי אליכם  ליעוץ אישי ופרטי אצלכם בסלון (או במטבח אם בא לכם לפנק אותי בקפה ומאפה...).054-3120151 ספי

 

 

Booking.com
gallery/5
gallery/elsace8
gallery/אלטנמרקט
gallery/כל הטיול שלכם רץ - לפייסבוק
gallery/כל הטיול שלכם רץ - לפייסבוק